نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانلود کتاب سزون Saison آموزش فرانسه

دانلود کتاب فرانسه Saison سزون

دانلود کتاب فرانسه Saiosn سزون

کتاب فرانسه Saison یا سزون توسط انتشارت didier تالیف و توسط انتشارات کتابسرای وصال در ایران به چاپ رسیده.

این متد آموزش زبان فرانسه‌  جزء جدیدترین و به‌روزترین متد‌های آموزش زبان فراسه بوده و کار با این متد نه تنها برای مدرس، بلکه برای زبان‌آموزان آسان می باشد. این متد شامل ۴ کتاب به شرح زیر می‌باشد:
 
    
کتاب 1 شامل مطالب پایه سطح  A1 SAISON A1/A2
کتاب ‌۲ شامل مطالب پایه A2 ابتدای SAISON A2/B1
کتاب ‌۳ شامل مطالب سطح  SAISON B1
کتاب ‌۴ شامل مطالب سطح SAISON B2
کتاب saison سزون در تمامی سطوح دارای درس های طبقه بندی شده به همر‌اه ویدئوها، فایل‌های صوتی و متون متنوع از مراجع به‌روز است و نکته ی قابل توجه در تدریس و آموزش با این متد زبان فعالیت‌ها و تمارین غنی‌، شامل و کامل آن بوده که موجب برقراری سریع ارتباط زبان آموز با این متد می شود.
 

از نقاط قوت متد آموزشی Saison سزون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– روشی که در آن از همان آغاز یادگیری زبان‌آموز به تعامل و واکنش به زبان فرانسه دعوت می‌شود.
– شامل کارگاه های گفتگو برای به دست آوردن روش تولید محتوا به این زبان می‌باشد.
– شامل متن ها، فایل های صوتی و ویدیوهای معتبر برای غرق شدن در دنیای زبان فرانسه می‌باشد.
– به دست آوردن واژگان پیشرفته: فعالیت های سرگرم کننده، جمعی و خلاصه مطالب برای دوره و ثبت یادگیری.
– سیستم ارزیابی بسیار قوی: آماده سازی برای آزمون‌های DELF، شامل آزمون های متعدد برای ارزیابی توسط اساتید و یا خود ارزیابی.

کتاب saison در 4 سطح Saison 1,2,3,4 طراحی شده و 4 مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتن و خواندن ( Comprehensio orale, Expression orale, Comprehension Ecrite, Expression Ecrite ) در آن آموزش داده می‌شود.  

 

 
نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

دانلود کتاب Mobile موبیل فرانسه

دانلود کتاب Mobile

دانلود کتاب فرانسه Mobile موبیل

کتاب فرانسه mobile یا موبیل توسط انتشارت didier تالیف و توسط انتشارات کتابسرای وصال در ایران به چاپ رسیده.

کتاب mobile در 2 سطح mobile a1 و mobile a2 طراحی شده و 4 مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتن و خواندن ( Comprehensio orale, Expression orale, Comprehension Ecrite, Expression Ecrite ) در آن آموزش داده می‌شود.

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی Version Originale

کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی Version Originale  
کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی Version Originale  

کتاب‌های آموزش زبان فرانسوی Version Originale  

یک متد آموزشی در چهار سطح می‌باشد و توسط انتشارات Maison des Langues تدوین و به چاپ رسیده. این متد از سطح A1 تا B2 آموزش زبان فرانسه را به ثمر می‌رساند و از روشی به روز و خوبی درجهت آماده سازی دانشجویان زبان فرانسه بهره می‌برد. هر سطح شامل کتاب درس، تمرین، DVD صوتی و تصویری و کتاب راهنمای اساتید می‌باشد و برای بزرگسالان طراحی شده است. شایان ذکر است کتاب آموزش زبان فرانسه Version Originale توسط آلیانس فرانسه تایید و تدریس گردیده است. هر کتاب شامل 8 درس است که در هر درس تمام مهارتهای زبان فرانسه شامل: مکالمه، شنیدن، خواندن، نوشتن، آموزش لغت و دستور زبان آموزش و تمرین می‌شود. انتشارات کتابسرای وصال دوره کامل این متد ارزشمند را با بهترین کیفیت و با صحافی سیمی به چاپ رسانیده و می‌توانید در وبسایت به صورت آنلاین و با خیالی آسوده از حفظ محتوای کتاب و کیفیت چاپ، با تخفیف ویژه خریداری نمایید. لازم به ذکر است حتما به صورت مستقیم از انتشارات کتابسرای وصال خریداری کنید تا از خرید نسخه های کپی و بی کیفیت در امان باشید. برای دانلود نمونه صفحات جلد اول کتاب Version Originale اینجا کلیک کنید.

نوشته شده در 2 دیدگاه

بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه کدام است ؟

بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه
بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه

خیلی از دوستان از ما سوال میکنند

  • بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه چه کتابی است؟

  • چه کتابی در کمترین زمان، سطح زبان فرانسه ما را بالا می‌برد؟


در پاسخ به این سوالات ابتدا باید با اهداف و روند چاپ و تولید کتاب‌ها توسط انتشارات‌های خارجی فعال در امر چاپ و تالیف کتابهای آموزش فرانسه توضیحاتی خدمت شما عزیزان عرض کنم و بعد از آن پاسخی برای این سوالات بدهم.

همانطور که میدانید هر حرفه ای برای بقاء و تداوم سودآوری نیازمند بروز رسانی محصولات، منابع و خدمات خود در جهت رفع نیاز مشتریان است که صنعت نشر نیز از این امر مستثنا نیست و ناشران نیازمند بروز رسانی کتابهای خود از نظر علمی، گرافیکی و مسائل فنی چاپ هستند و نتیجه این کار صد در صد دلیلی برای بالاتر رفتن کیفیت آموزش نخواهد بود اما به ارتقای کیفیت آموزش کمک خواهد کرد و نتیجه این بخش از توضیحات این است که هرچه کتاب جدیدتر باشد دلیل موجهی برای بهتر بودن آن نخواهد بود و با برسی آن توسط اساتید امر آموزش میتوان به سطح کیفیت آن پی برد.

در نظر داشته باشید انتشارات‌های خارجی درصدد بالاتر بردن سطح کیفیت آموزش هستند اما قطعا هر کتاب یا متدی برای ما ایرانیان مناسب نخواهد بود و برای برطرف کردن مشکل عدم تطبیق روش و مطالب استفاده شده در کتاب، ناشران با اساتید آموزش در سراسر جهان تبادل نظر و همفکری می‌کنند و این امر در یکی از متدهای جدید انتشارات Maison des Langues به نام Entre Nous به چشم می‌خورد.

برای پاسخ به بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه پارامترهایی از قبیل:

  • نویسنده
  • ناشر (ناشران فرانسوی در اولویت هستند)
  • برنامه ریزی درسی (سیلابس)
  • گرافیک
  • اهداف و نوع مطالب آموزشی
  • استانداردهای آموزشی

مورد بررسی قرار داد و بر اساس آن به سطح کیفیت کتاب یا متد پی برد و این امر تنها با بررسی اساتید با تجربه امر آموزش میسر خواهد شد.

مورد اول و مهمتر نویسنده متد است که تجربه و آشانایی او با فن تدریس مهمترین رکن است.

مورد دوم ناشر کتاب است که الویت ناشران فرانسوی از جمله: Didier, Hachette, Cle international, maison de langue, PUG و غیره هستند و ناشران کشورهای دیگر در رده دوم جای دارند.

نکته بعدی تجربه یادگیری خوب زبان با متدی خاص است که در ذهن اساتید آموزش شکل گرفته و برخی تصور بر آن دارند که شاگردان هم با همان متد بهتر آموزش خواهند دید و بر این تصور تقریبا اشتباه (در صورت بروز نبودن کتاب ) پافشاری می‌کنند که به نظر بنده اشتباه است و اساتید موفق همواره در حال بررسی منابع جدید هستند تا به بهترین روش به دانشجویان خود کمک کنند.

یکی از متدهای قدیمی به نام Café Crème از آن دسته متدهای بسیار خوب اما قدیمی است که برای شروع یادگیری زبان فرانسه می‌توان از آن بهره برد اما به دلیل قدیمی بودن کیفت CD آن قابل قبول نیست و سری کامل آن به دلیل فروش پایین سطوح بالاتر تجدید چاپ نشده.

انتشارات کتابسرای وصال همواره در جهت یاری رساندن به اساتید عزیزمان سعی بر معرفی جدیدترین منابع آموزش فرانسه دارد و با تلاشی بیش از پیش این امر را اجراء خواهد کرد.

در آخر برای راهنمایی شما عزیزان باید عرض کنم بهترین متدهای حال حاضر به دور از تعصب و دیگر موارد ذکر شده به ترتیب به شرح ذیل می‌باشد:

Edito
Tendances
Saison
Entre Nous
Vite et Bien

می‌باشند که بر اساس تجربه و صلاح دید اساتید شما انتخاب می‌گردد و نتیجه مثبت آنها در امر یادگیری تنها وابسته به مهارت و تجربه اساتید و استعداد یادگیری شما در آموزش زبان می‌باشد.

برای مشاوره در مورد بهترین و مناسب ترین کتاب و منابع آموزش زبان فرانسه با ما در تماس باشید.

شماره تماس: 02166954648

مشاوره از طریق تلگرام

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

راهنمای خرید کتاب فرانسه

مرکز نشر و پخش کتابهای آموزش فرانسه

جهت خرید کتاب های فرانسه میتوانید در این سایت به بخش کتابهای فرانسه مراجعه کنید و کلیه عناوین کتابهای فرانسه را مشاهده و خرید نمایید.

اگر جهت خرید کتابهای فرانسه نیاز به مشاوره دارید میتوانید با شماره تماس 02166968223 و 0216694648 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

لازم به ذکر است انتشارات کتابسرای وصال کتابهای فرانسه را با 40% تخفیف ویژه تقدیم شما عزیزان می‌کند تا با کمترین هزینه کتابها را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.

آرشیو ما شامل کتابهای آموزش زبان فرانسه، کتابهای آزمونهای فرانسه، کتابهای کمک آموزشی زبان فرانسه، کتابهای ادبیات زبان فرانسه و … می‌باشد.

اگر کتابی که مد نظر شما است در سایت مشاهده نکردید نشر وصال امکان تهیه و خرید نسخه PDF آن کتاب را برای شما فراهم کرده است. جهت خرید نسخه PDF کتابهای فرانسه با ما تماس حاصل فرمایید.